BONITA

Anna Hetmańczyk - Kaczyńska
Bo życie z pasją smakuje lepiej...

Bo życie z pasją smakuje lepiej…

Z branżą beauty związana jestem od ponad 10 lat, ciągle się ucząc, podnosząc swoje kwalifikacje oraz przyglądając się i czerpiąc inspiracje z pracy ekspertów w tej dziedzinie. Z wykształcenia jestem kosmetologiem i charakteryzatorem oraz Mistrzem w zawodzie Wiażystka/Stylistka. To pasja, jaką jest wizaż, skłoniły mnie do stworzenia Studia Bonita.

Do każdego makijażu podchodzę indywidualnie, bez względu na to czy wykonuję go klientce w jej domu czy w czasie sesji zdjęciowej bądź eventu. Potrafię słuchać, dbam o każdy szczegół oraz używam kosmetyków cenionych producentów, dzięki temu mam pewność, że makijaż przeze mnie wykonany podkreśla kobiece atuty, jest odpowiedni do okoliczności i co ważne – jest trwały.

Od kilku lat dzielę się także swoją wiedzą i doświadczeniem jako trener z zakresu wizażu oraz stylizacji wizerunku. Uczę osoby na każdym etapie zaawansowania – zarówno kobiety chcące nauczyć się makijażu na użytek własny, jak i przyszłe wizażystki.

Swoją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem. Największą radość i satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonych klientek.

Prywatnie.. uwielbiam taniec, kulturę latynoską, podróże oraz czerwone paznokcie.

Umiejętności

100%
Makijaże ślubne
100%
Makijaże okolicznościowe
100%
Makijaże fotograficzne

100%
Lekcja makijażu
This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy